سفارش تبلیغ
صبا ویژن
آنکه اندیشناک پایان است، از فرو رفتن در آنچه نمی داند، باز ایستد و هرکه ندانسته به کاری بشتابد، خود را خوار کند [امام صادق علیه السلام]
اللهم عجل لولیک الفرج ...
 

دسته بندی موضوعی یادداشتها
 

آمار و اطلاعات

همراهان امروز :33
همراهان دیروز :17
کل همراهان :35801
تعداد کل یادداشت ها : 14
99/5/22
10:16 ع
اللهم عجل لولیک الفرج ...
 
محمدرضا قربان بیدگلی[495]
اللهم بلغ مولانا الامام الزمان / اللهم عجل لولیک الفرج ..........اللهم احفظ و انصر قائدنا و نورعیننا و سیدنا و مرجعنا الامام الخامنه ای ( روحی فداه) ------------------- ای آن که خون کردی دل سید علی را***برگرد تا سربند"یا زهرا(س)" نبستیم...

خبر مایه
لوگوی دوستان »»»»»»»»»»»»»»»»»»» وجود وبلاگها در این قسمت، به معنای تایید تمام مطالب آنها نمی باشد
 

پیوند دوستان »»»»»»»»»»»»»»»»»»» وجود وبلاگها در این قسمت، به معنای تایید تمام مطالب آنها نمی باشد
 
مطالب خواندنی خندون ► o▌ استان قدس ▌ o ◄ سیب سرخ نغمه ی عاشقی سرچشمـــه فضیـلـــت ها ؛ امـــام مهــدی علیــه السلام منجی بشر مهندس محی الدین اله دادی عشق الهی عاشق آسمونی @@@فردوس@@@ .: شهر عشق :. کلارآباد دات کام اولین وبلاگ حرفه ای نقد بازی های رایانه ای GUSTPC پیامنمای جامع پرنسس زیبایی بادصبا O2H-SMS منطقه آزاد محمدمبین احسانی نیا دوست یابی نرم افزار دوست یابی ویژگی های یک دوست مــــبــــلـــــــغ اسـلـــام روستای زیارتی وسیاحتی آبینه(آبنیه)باخرز «نجوای شبانه» سربازی در مسیر من الغریب الی الحبیب رشادت مردود گروه اینترنتی جرقه داتکو سیرت پیشگان هر چه می خواهد دل تنگت نگو منتظران شهادت اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما... کیمیا دوستانه « « عاشقی » » صاعقه عزای حسینی محبین بهار عشق صل الله علی الباکین علی الحسین مقاله های تربیتی Sea of Love فقط خدا زازران همراه اخر به بهترین وبلاگ سرگرمی خوش امدید چه زود دیر میشه * امام مبین * دکتر علی حاجی ستوده مسائل شیطان پرستی در ایران و جهان دانلود موزیک قلب خـــــــــــــــــــــــــــاکی کشکول آرمش در هیاهو حاج آقا مسئلةٌ رویای زیبا ... یکی بود هنوزهم هست جانم فدای رهبر بهترین ها برای شما صحیفه خدمات فنی عشق بی انتها مریم جون ! حدائق ذات بهجة آینده ی سبز زرشک و خواص زرشک و تقاضای زرشک فروشگاه استثنایی فدائیان رهبری حسن تنهاترین سردار دنیاست اذله علی المومنین اعزه علی الکافرین .آیه 54 سوره مائده واژه های نارنجی ظهور بسیار نزدیک است یاران آسمانی ترویج ازدواج موقت برای جلوگیری از گناه جوانان اشتراک گذاری و نشر اینفوگرافیک‌های مختلف ::. __ .::

 

حیا ، دارد بار سفر بر می بندد

یا حق ...

سلام خدمت تمام سربازان امام سید علی حسینی خامنه ای ...

 

می خواهم بدانم که چرا ؟؟؟

چرا دختران جامعه ی ما ، به راحتی ، با مانتو و شلوار تنگ و چسبیده از معابر عمومی میگذرند در حالی که حضرت زهرا (س) ، خود را حتی در مقابل مرد نابینایی هم پوشاند ؟

چرا جوانان ما ، در شرایط خطرناک ، خود را تسلیم شیطان می کنند و به خدا پناه نمی برند در حالی که حضرت یوسف (ع) ، در برابر نیرنگ های زلیخا ، پاکدامنی پیشه کرد و ازخدا یاری خواست و خدا هم او را یاری کرد ؟

 

وقتی می گویی : چرا مانتو و شلوار تنگ ؟

می گویند : با چادر ، راحت نیستیم !!

ولی به خدا قسم ، راحتی و امنیت ، در مانتو و شلوار نیست... کافی است که یک پسر نا اهل ، او را ببیند...

وقتی یک زن ، چادری باشد ، دیگر جوانان بیکار ، حتی جرئت نگاه به او را هم ندارند چه برسد به ...... .

 

همان طور که یکی از شهیدان والا مقام ، در بخشی از وصیت نامه ی خود نوشته بود :

خواهرم ؛ دشمن ، اول از سیاهی چادر  تو می ترسد تا سرخی خون من...

 

برخی را می بینیم که شال را طوری روی سر انداخته ( وآن را حجاب می نامند ) که اگر آن شال را کنار بگذارند ، سنگین ترند.

مراقب باشیم که جامعه از مسیر توحید و اخلاص ، خارج نشود که برگرداندن آن ، بسیار سخت خواهد بود...( اگر چه که تا حدی از مسیر خارج شده است )

داریم به جایی میرسیم که کم کم ، عبور زنان در معابر عمومی ، دارد بیش از مردان می شود...

در حالی که حضرت زهرا (س) می فرماید : هنگامی که پیامبر (ص) ، کارهای داخل خانه را به من و کارهای خارج از خانه را به علی (ع) سپرد ، آنقدر خوشحال شدم که کسی جز خدا نمی داند...

آنان که به راحتی با جنس مخالف خود ، معاشرت ها و صحبت های غیر ضروری دارند و با هم شوخی می کنند ، مگر نمی دانند که حضرت علی (ع) و پیامبر (ص) ، این کار را ناپسند می دانند و امام راحل (ره) فرمود که این کار ، مکروه است ؟؟

و حضرت علی (ع) فرمود : مردی که اجازه دهد زنش با مردهای نامحرم ، معاشرت های غیر ضروری داشته باشد ، بی غیرت است...

و تاسف برای این که امروزه ، حتی در صدا و سیما هم دیگر احترامی برای شرع قائل نمی شوند... مردان و زنان نامحرم ، با هم و در نزدیکی یکدیگر ، نقش بازی می کنند و در سیما ، برخی زنها فقط مانده که روسریشان را بردارند... و همین طور ، دنبال ناموس مردم رفتن و بی ناموسی ، رواج پیدا می کند و وقتی می خواهی حرفی بزنی ، می گویند : برای سرگرمی مردم است !!!

آیا باید دین را به سرگرمی مردم فروخت ؟؟؟؟

ای وای  ای وای ای وای ...

کمی به خود بیاییم...

ای آنها که می گویید : اگر در زمان امام حسین (ع) بودیم، او را یاری می کردیم... بیایید کمی به خود بیاییم ... ببینیم که اکنون در زمان کدامین فرزند زهرا (س) ، قرار داریم ...

بیاییم دست به دست هم دهیم و به یاریش بشتابیم...یادمان باشد که آقا را فراموش نکنیم...

         

          آنچه ما کردیم با خود ،هیچ نابینا نکرد / در میان خانه گم کردیم صاحب خانه را...

 

اللهم عجل لولیک الفرج ...

 

 


89/10/18::: 2:51 ع
همراه()